Skulptuuri väljaõpe – efektiivne moodus moodustada

Lihasmassi valmistamise protsessi lõpus pöörab peaaegu iga praktikant välja koolituse, mille eesmärgiks on kujundi esteetika parandamine ja adekvaatse lihaste eraldamise saavutamine, vähendades liigse rasvkoe ja eemaldades ebavajaliku nahaaluse vee. Koolitusprotsessi asjakohane optimeerimine aitab kahtlemata kaasa teie unistuste näitaja saavutamise protsessi kiirenemisele ja soovitud tulemuse saavutamisele.

Vali eesmärk!

Standardne vähendusplaan hõlmab kahe kuni kolme kuu pikkust perioodi. Selle aja jooksul lahutame me järk-järgult kaloreid ja lisame erinevaid aeroobikat või suure intensiivsusega koolitusi. Kogu protsess nõuab palju enesedistsipliini ja keskendumist lõpp-eesmärgile. Kuidas koolitada “skulptuuriks”? Kalorite puudujäägi treenimine on üks raskemaid, mistõttu on oluliseks aspektiks koolituskava plaaniline läbimõõtmine. Lemmikharjutuste ja õige regeneratsiooni koguse valimine võimaldab meil läbi viia selle aja jooksul kontsentratsiooni ja eneseteostuse õhkkonnas. Isegi esimesed lihaste vaskularisatsiooni sümptomid võimaldavad märkimisväärselt suurendada motivatsiooni ja juhtida kogu vähendamisprotsessi. Selle aja jooksul on eriti hea koolitusajakiri, kus me korrapäraselt juhime oma edusamme. Väikeste astmete meetod saavutab eesmärgi.

Skulptuuri harjutused – peamised eeldused

Skulptuuri väljaõppe efektiivsust määravad mitmed olulised tegurid. Kõige olulisem aspekt on kogu koolituse ajal kõrge intensiivsuse säilitamine. Me saame seda saavutada, vähendades harjutuste ja seeria vahelist aega. Sõltuvalt teie tugevusest on oluline säilitada ka koolitusmaht või õrn massihaldus. Paljudel inimestel vähendamise ajal väheneb tugevus veidi. Kuid see pole reegel. Tuleb meeles pidada, et keha ei tööta kalorisisaldusega. Siiski püüame hoida massi hoone lihasmassi nii palju kui võimalik. Tänu sellele annab meie keha pidevalt kasvu stimuleerivat kasu, mis võimaldab aja jooksul optimaalseid tulemusi saavutada.

Kuidas treenida skulptuuri jaoks

Koolituskavas aneroobse või anaeroobse harjutuse kaasamine paraneb põletikuliselt. See kiirendab rakkude ainevahetust ja sundab keha kiiremini ainevahetust. Kardiotreeningute summa tuleks kohandada konkreetse perioodi ja praeguse vormi järgi. Selle väljaõppe vormi suur eelis on koolitusplaanis tasuta manipuleerimine. Juhul kui kaal on paigas, võime lisada ühe või kaks ühikut ja jälgida mõju peeglis ja kaalu. Kui aga me tunneme end väsimatuna, võime lahutada ühe või kaks ühikut, samal ajal lootes kaloreid igapäevasest nõudlusest.

Kaitske oma lihaseid!

Taandamise periood on kehale väga raske. See on seotud dehüdratsiooni ja kalorite hulga vähenemisega. Selle aja jooksul on vigastatud või ülekoormatud. Selleks, et kaitsta oma keha vähendamise negatiivsetest aspektidest, tuleb meeles pidada piisava valgu pakkumist – kuni 2,4 grammi kehamassi kilogrammi kohta. See kaitseb teie lihaseid kortisooli vastu ja aitab optimeerida kõiki kehas toimuvaid anaboolseid muutusi. Lisaks valkudele on väärt vitamiine ja mineraalaineid, nagu näiteks:

  • D3- ja K2-vitamiin
  • magneesium
  • omega 3 või trans
  • beetakaroteen
  • kreatiin

Rasvade põletamise protsess optimeeritakse toiduga. See peaks olema teie unistuste vormi saavutamise alus. Kütteainete puudujäägi säilitamisel on väärt keskenduda kvaliteetsetele toodetele, mis koos ülalmainitud täiendustega aitavad kaitsta teie keha katabolismi eest. Sellel perioodil vali kindlasti vähe töödeldud tooted, mis on rikas mikro- ja makroelementidega, samuti vitamiine.

Teabe kulminatsioon

Skulptuuri väljaõpe on teie unistuste kujundamise üks elemente. Mõeldav viisil, see hõlbustab kogu protsessi läbimist, muutudes seega kõigi teiste tegevuste aluseks. Me lisame kõigepealt kalorite puudujäägi, manipuleerides kardiootilise hulga ja hoolitsedes toitumise ja regenereerimise eest. Selle perioodi jooksul on täiendamiseks vaja lisada tooteid, mis parandavad une kvaliteeti, näiteks ZMA või Gaba-500. Tänapäeval on kiirem regenereerimine homme parem koolitus. Pidage meeles, et kogu selle aja jooksul oma keha kontrollida, jälgige neid kaalu ja peegli abil ning kasutada tervet mõistust.